4.-6.klases skolēnu muzejpedagoģijas nodarbība “Klasiskais modernisms Latvijā”.

Vakar Privātsākumskolas “Varavīksne” 4.-6.klases skolēni, izmantojot programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu, devās uz Liepājas muzeju, kur apmeklēja izstādi un muzejpedagoģijas nodarbību “Klasiskais modernisms Latvijā”.

Skolēni ne tikai iepazina darbus, kas raksturo dažādas modernisma stilistiskās ievirzes – mēreno modernismu, kubismu, ekspresionismu, fovismu un jauno lietišķību, bet arī paši iejutās mākslinieku lomā un radīja savu modernisma stila mākslas darbu.

Sirsnīgs paldies par lielisko un izglītojošo nodarbību!🤗