Zīmējumu konkurss “Ūdens mūsu pasaulē”

Martā “Bitītes” piedalījās ikgadējā “Venden” rīkotajā zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē”. Šodien mazie mākslinieki saņēma diplomiņus par dalību konkursā. 🖌️🎨

Īpaši priecājamies par Oskaru, kurš saņēma arī atzinību no konkursa žūrijas par māksliniecisko zīmējuma izpildi 🎉🤗