Visu mācību gadu “Bitītes” aktīvi izmantoja ZIIC iespējas, apmeklējot Robotikas nodarbības STEM Mājā un pētot daudz interesantu lietu Dabas mājā. Aktīvs, izzinošs un interesants mācību gads ir aizvadīts Paldies ZIIC par iespēju!