Noslēdzot mācību gadu, 21.maija rītā “Bitītes” devās pārgājienā uz Zirgu salu. Meklējām dažādus dabas objektus pavasarī kāpām putnu vērošanas tornī un pirms mājupceļa baudījām skaisto laiku un dalīšanās prieku ilgi gaidītajā piknikā Šis bija lielisks piedzīvojums!