“Bitītes” grupas pārgājiens

Noslēdzot mācību gadu, 21.maija rītā “Bitītes” devās pārgājienā uz Zirgu salu. 🤸

Meklējām dažādus dabas objektus pavasarī ☘️🌸 kāpām putnu vērošanas tornī un pirms mājupceļa baudījām skaisto laiku un dalīšanās prieku ilgi gaidītajā piknikā 🥕🫐

Šis bija lielisks piedzīvojums! ☀️