6.klases skolēni devās uz salonu “Mākslas lāde”, kur piedalījās ģipša liešanas meistarklasē, izbaudot kopā būšanu vēl kā Privātsākumskolas “Varavīksne” skolēni, jo nu izglītības ceļš vedīs tālāk.