Velobrauciens – pikniks

Mācību gada noslēgumā Privātsākumskolas “Varavīksne” 5. un 6. klases puiši devās aizraujošā velobraucienā un piknikā.

Tas bija fantastiski aktīvs, jautrs un saliedējošs kopā būšanas laiks.

Lielisks veids, kā noslēgt mācību gadu un kopīgi izbaudīt vasaras tuvošanos!