Visu mācību gadu “Bitītes” reizi mēnesī devās uz basketbola treniņiem.
Mācījāmies veiklību, izveicību, izturību un kustību prieku kopā ar lielisko treneri Vairi ![]()
27.maijā kopā ar vēl citiem bērniem piedalījāmies Basketbola svētkos, kur 12 stacijās klausījamies treneros un pildījām dažādus uzdevumus.
Paldies treneriem par šo sezonu un tiekamies septembrī! ![]()
![]()
![]()
![]()


