Basketbola svētki

Visu mācību gadu “Bitītes” reizi mēnesī devās uz basketbola treniņiem. 🏀 Mācījāmies veiklību, izveicību, izturību un kustību prieku kopā ar lielisko treneri Vairi 🏀

27.maijā kopā ar vēl citiem bērniem piedalījāmies Basketbola svētkos, kur 12 stacijās klausījamies treneros un pildījām dažādus uzdevumus.

Paldies treneriem par šo sezonu un tiekamies septembrī! 🤗🤍🏀🧡