“Bitītes” grupa un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu “Vivaldi gadalaiki”
20. marta rītā “Bitītes” devās uz koncertzāli Lielais Dzintars, lai baudītu Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu “Vivaldi gadalaiki”. Klausoties skaisto mūziku un vērojot vizuālos efektus izceļojāmies cauri visam gadam