Karjeras nedēļa sākumskolā

8. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros 3.-4. klases skolēni iepazina darba ikdienu “Blue Shock Race” kartingu hallē. Skolēni tikās ar jauno uzņēmēju Arti Dauginu, kurš pastāstīja, kā tika izveidota kartingu halle un organizēts 1. Pasaules čempionāts elektrokartingiem, kā arī dalījās savā uzņēmējdarbības pieredzē.

Šīs Karjeras nedēļas centrālā tēma ir karjeras vadības prasmes un to loma karjeras plānošanā, bet nedēļas devīze – “Tavs karjeras skrejceļš!”.

9.oktobrī projekta “Skolas somas” un Karjeras nedēļas ietvaros sākumskolas skolēni devās uz Liepājas teātra izrādi “Dželsomīno Melu zemē”, kur skatītājiem bija iespēja iepazīt itāļu rakstnieka Džanni Rodari radīto tēlu Dželsomīno, kā arī atklājot teātra radīšanas un pārtapšanas noteikumus, fantāzijas neierobežotās iespējas.

Savukārt, 6. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt Liepājas Valsts  tehnikuma projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitāti “Es būšu savas topošās profesijas meistars” , kur skolēni kopā ar pavāra meistariem apguva jaunas prasmes pagatavojot dažādus gardumus un noformēt ēdienu. Sofija ar Edgaru ieguva 3. vietu, Maija ar Annu Pateicību par piedalīšanos.