Mācību gada noslēguma pasākums “Mārītes” grupai

28.05.2026. Privātsākumskolas “Varavīksne” skolas zālē pulcējās “Mārītes” grupas bērni, skolotājas un vecāki, lai kopīgi svinētu mācību gada noslēgumu un iepriecinātu klātesošos ar dziesmām, dejām, muzicēšanu un ritmizēšanu.

Gaisā virmoja prieks, sirsnība un pozitīvas emocijas, bet ikviena seju rotāja burvīgs smaids. Šie kopā būšanas mirkļi radīja patiesi svētku sajūtu un skaistas atmiņas.
Paldies bērniem par centību un prieku, skolotājām par ieguldīto darbu, kā arī vecākiem par atbalstu un kopā būšanu!