zimejumi-1

Pirmā Advente

27.11. skoliņā ciemojās Liepājas Pāvila draudzes mācītājs Mārtiņš Balodis. Viņš kopā ar sākumskolas skolēniem un pirmsskolas audzēkņiem. Adventes vainagā iededza pirmo svecīti…

Skolas avīze nr. 2

Skolas avīzi Nr. 2 varat lasīt šeit: https://drive.google.com/file/d/0B2AbB6lXeQC-XzduaTY2dm4tYnM/view?usp=sharing

LATVIJAS PROKLAMĒŠANAS DIENAS PASĀKUMS

13.11. par godu Latvijas Republikas 97. gadadienai Privātsākumskolā “Varavīksne” notika viktorīna “Mana Latvija”. Viktorīnā piedalījās 1. – 5. klases skolēni. Visiem viktorīnas dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt zināšanas un erudīciju.

LĀPU GĀJIENS

11.11. Privātsākumskolas “Varavīksne” 3. – 5. klases skolēni kopā ar pedagogiem apmeklēja patriotisku koncertu J. Čakstes laukumā un piedalījās Lāčplēša dienas lāpu gājienā.

MĀRTIŅDIENAS GADATIRGUS SĀKUMSKOLĀ

10.11. skolas telpas pieskandināja Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau kārtīgā tirgū, bija gan pārdevēji, gan pircēji, gan mūzika, rotaļas un dažādas citas aktivitātes. Tirgus apmeklētāji varēja izvēlēties gan gardumus, gan mājražotāju darinājumus.

SKOLAS AVĪZE NR. 1

Skolas avīzi nr. 1 var lasīt šeit: https://drive.google.com/file/d/0B2AbB6lXeQC-NTlwaVlaS3ZTeWM/view?usp=sharing

SKOLAS DZIMŠANAS DIENA

21.10. skolēni kopā ar skolotājiem atzīmēja Skolas dzimšanas dienu.
Rīts sākās ar radošu aktivitāti, ko vadīja Kristīne Lieģeniece.
Pēc tam katras klases skolēni gatavoja cienastu, aktivitāti, rotāja telpu un klāja galdu. Kā jau katrā jubilejā skanēja mūzika, smiekli un valdīja liela  jautrība.

MIĶELDIENA PIRMSSKOLĀ

29.09. pirmsskolas audzēkņi kopā ar vecākiem, atzīmējot Miķeļu dienu, sagādāja dažādas rudens veltes. Bērni izpētīja dārzeņu, augļu un ogu krāsu, formu, kā arī garšu. Ko varēja, to pagaršoja svaigā veidā, bet citā dienā degustēja ceptās kabaču karbonādes un ķirbju biezzupu. Lai visiem izdodas sagādāt ziemai veselīgus krājumus!

APVIENOTĀ 5., 6. KLASE LATVIJAS TELEVĪZIJĀ UN SPĒLĒ "GUDRS, VĒL GUDRĀKS"

24.09. apvienotā 5., 6. klase devās uz Latvijas televīziju.  Skolēni devās ekskursijā pa televīziju un iepazinās ar televīzijas aizkulisēm un dažādu raidījumu tapšanas procesu.