Š. g. 20. oktobrī notika 1. – 4. klases skolas dzimšanas dienas svinības. Skolēni paši gatavoja mielastu un atbilstoši noformēja svētku galdu. Pasākuma gaidītākais viesis bija direktore Ingvilda, kurai tika veltīti mīļi sveicieni.
Š. g. 20. oktobrī notika 1. – 4. klases skolas dzimšanas dienas svinības. Skolēni paši gatavoja mielastu un atbilstoši noformēja svētku galdu. Pasākuma gaidītākais viesis bija direktore Ingvilda, kurai tika veltīti mīļi sveicieni.