Martā “Bitītes” piedalījās ikgadējā “Venden” rīkotajā zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē”. Šodien mazie mākslinieki saņēma diplomiņus par dalību konkursā.
Īpaši priecājamies par Oskaru, kurš saņēma arī atzinību no konkursa žūrijas par māksliniecisko zīmējuma izpildi