1. klases teātra apmeklējums
Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1.klases skolēni apmeklēja Liepājas teātra izrādi “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. Izrāde deva iespēju skolēniem padomāt par vērtību – būt jaukam pret otru. Skolēnu uzmanību piesaistīja












