1. klases āra nodarbība
1.klases skolēni šodien devās āra nodarbībā, kuras mērķis bija atrast un salīdzināt norādītas lietas un priekšmetus. Interesantākie atradumi – kāpās augošs sparģelis, dzīvnieku zobu skelets u.c.
1.klases skolēni šodien devās āra nodarbībā, kuras mērķis bija atrast un salīdzināt norādītas lietas un priekšmetus. Interesantākie atradumi – kāpās augošs sparģelis, dzīvnieku zobu skelets u.c.
Privātsākumskolas “Varavīksne” 1.-3. klases skolēni devās pārgājienā gar jūru. Saulītes un siltā laika lutināti pārrunāja par drošību pie ūdens, spēlēja futbolu pludmalē, cēla smilšu pilis un kopīgi pusdienoja. Atpakaļceļā jau
Kas ir uzņēmējdarbība? Ko dara uzņēmējs? Kas ir izdevumi un ieņēmumi? Kā rodas peļņa? Teorētiski atbildes uz šiem jautājumiem izzināja un noskaidroja 3.- 6. klašu skolēni sociālo zinību stundās. Lai
Lai apgūtu galda kultūra prasmes restorānā, Privātsākumskolas “Varavīksnes” skolēni devās uz Maestro Dizaina viesnīcu. Skolēni interesantā un aizraujošā veidā ieguva atbildes uz jautājumiem: Ar ko atšķiras kafejnīca no restorāna? Kā
17.maijā Bitītes devās uz ugunsdzēsības depo, lai iepazītos ar ugunsdzēsēju glābēju profesiju. Varējām apskatīt un piemērīt glābēju ekipējumu, paturēt rokās dažādus darbarīkus un iekāpt ugunsdzēsēju mašīnās. Viena no jautrākajām aktivitātēm
Piektdien, 17. maijā, pie mums viesojās mežziņi ar kuriem kopā devāmies uz Jūrmalas parku. Lai iepazītu tuvāk ar ko nodarbojas mežziņi un kādi ir viņu darba instrumenti, bija izveidotas piecas
Mirkļi no Ģimenes dienas pasākuma vēl ilgi paliks atmiņās un sildīs sirdi. Tieši tik mīļi un aizkustinoši tas bija. Ģimenes dienā aicinājām savus tuvākos un mīļākos cilvēkus – vecākus, vecvecākus,
14. maijā mūsu skolas 3. – 6. klases skolēni devās uz Liepājas teātri un baudīja kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” piedāvāto muzikālo piedzīvojumu visai ģimenei “Patakoļako un teātra visums”. Izrāde
10.maijā Privatsākumskolas “Varavīksne” 2. klases skolēni devās uz sveču meistarklasi, kur gatavoja sveces savām māmiņām Mātes dienā. Paldies “Saules sveces” par jauko uzņemšanu!