“Bitītes”- aizraujošie pētnieki Zirgu salā
Šajā nedēļā “Bitītes” piedalījās divās aizraujošās nodarbībās Zirgu salā, kur iejutāmies pētnieku lomā. Pirmdienā pētījām augus (mācījāmies par to augšanas ciklu, meklējām to daļas, ieguvām krāsu un saskatījām daudz zaļos












