Liepājas dzimšanas diena “Bitītes” grupā
Gatavojot katrs savu Liepājas mencu un pildot dažādus uzdevumus, pirmsskolas grupas “Bitītes” audzēkņi atzīmēja mūsu mīļās Liepājas dzimšanas dienu! Daudz laimes, Liepāja!
Gatavojot katrs savu Liepājas mencu un pildot dažādus uzdevumus, pirmsskolas grupas “Bitītes” audzēkņi atzīmēja mūsu mīļās Liepājas dzimšanas dienu! Daudz laimes, Liepāja!
3.-4.klases skolēni devās ekskursijā Liepāja- Ādaži- Rīga. Ādažu Čipsu Uzturklasē uzzināja, ka dienā vajadzētu apēst tikai 25 g čipsu. Iepazinās ar čipsu ražošanas procesu un katrs pagatavoja savas garšas čipsus.
27. februārī pirmsskolas grupas “Bitītes” audzēkņi priecājas par savām un citu bērnu īpašajām prasmēm Talantu dienā. Dziedāt, dejot, spēlēt klavieres, sportot, pašam sacerēt un izteiksmīgi skaitīt dzejoli, zīmēt, rēķināt, rādīt
10.februāris pirmsskolas grupas “Bitītes” bērniem bija īpaši gaidīta diena, jo pirmo reizi devāmies uz LOC ledus halli. Sākumā treneri mums izrādīja halles telpas un daudz ko interesantu pastāstīja, kā arī
Lai gan sirdī jau mazliet ilgojamies pēc pavasara ☀️, šī ziema bijusi aizraujoša un ļāvusi “Bitītēm” pētīt, eksperimentēt un vienkārši no sirds izbaudīt sniegu un salu ❄️
Protams, arī mēs, čaklās “Bitītes”, gribējām pārbaudīt, vai mums pietiek pacietības, lai paši uztaisītu šī gada populārāko saldējumu, kurš gatavots sniegā. Ar lielu entuziasmu sagatavojām visu nepieciešamo un kā īsta
17.decembra vakarā 1. un 2. klases skolēni kopā ar vecākiem baudīja svētku noskaņu skolēnu sagatavotajā Ziemassvētku koncertā. Tika dziedātas dziesmas, skaitīti dzejoļi, dejots, minētas mīklas un lasīti ticējumi. Paldies par
Svētki ir laiks, kad visi vēlas būt priecīgi un laimīgi. Kas ir laime un kā darīt laimīgus citus? Vai darot vienus laimīgus, visi kļūst laimīgi? Sprīdītim un Sarkangalvītei šogad bija